Nekilnojamas turtas, būstas, butai, namai, kotedžai, sklypai, sodai ir sodybos, patalpos, garažai, patalpos, NT užsienyje. Visi NT skelbimai, kokybiška NT paieška.
Skelbimai | Mano duomenys | Mano skelbimai | Greita paieška Išplėstinė paieška
Kaina: 724050 EUR

Parduoda patalpas, Palanga

Parduodamas Sandėlys Palangoje

Parduodamas Sandėlys Palangoje
Parduodamas Sandėlys Palangoje
Parduodamas Sandėlys Palangoje
Parduodamas Sandėlys Palangoje
Bendras plotas (m²): 2724
Aukštas: 1
Pastato aukštai: 1
Pastato statybos metai: -
Ypatumai:
Šildymas: Kitas
Pastato tipas: Mūrinis
Pastato būklė: Tvarkingas
Komentarai:
Siūlome galimybę įsigyti objektą – pastatas-sandėlis su administracinėmis patalpomis. Bendras pastato plotas sudaro 2723,97 m2. Sandėliavimo (gamybos) patalpos yra suskirstytos į daug smulkių patalpų, o tai sudaro puikias galimybes objekte autonomiškai vykdyti gamybos, sandėliavimo bei prekybos veiklas. Prie sandėlio yra įrengtos patogios pakrovimo-iškrovimo rampos, leidžiančios vienu metu aptarnauti iki 10 sunkvežimių. Objekte taip pat įrengtos administracinės bei poilsio patalpos.

Pastato infrastruktūra: vandentiekis ir nuotekos – miesto, kiekis neribotas; instaliuota elektros galia – 150 kw; įvažiavimas ir kiemo teritorija – asfalto danga; apšviesta bendro naudojimo automobilių stovėjimo aikštelė.

Pastatas yra senosios Palangos miesto komercinių ir gamybos pastatų teritorijoje, todėl jame galima vykdyti tiek sandėliavimo/gamybos veiklą, tiek ir keisti teritorijos ar pastato paskirtį kitai komercinei veiklai vykdyti.

Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su mumis, mielai atsakysime į Jus dominančius klausimus, bei aptarsime galimus bendradarbiavimo variantus.
Kaina 2 500 000 Lt. +PVM

Daugiau informacijos rasite www. NTvakarai. lt
Visi skelbimai nuo Vertus
Darius
867506638
www.NTvakarai.lt
El. paštas

Atsitiktiniai nekilnojamojo turto skelbimai

Sodyba Moletu rajone
(Sodai ir sodybos / Parduoda)
2012-03-25
FS: "Apple" "iPhone" 4S / "Samsung" Galaxy S3
(Garažai / Parduoda)
2012-09-22
2 kambarių butas (dalis namo)
(Butai / Parduoda)
2012-04-02
Parduoda 2 kamb.buta
(Butai / Parduoda)
2010-09-02
PIRTIS
(Patalpos / Parduoda)
2010-03-17
SKUBIAI
(Sklypai / Parduoda)
2014-10-28
KLAIPĖDOS MIESTE S/B BALTIJA PARDUODAMAS 6 A
(Sklypai / Parduoda)
2019-05-17
Be nuotraukos
(Butai / Nuomoja)
2014-02-28
Pamiršote slaptažodį?    Užsiregistruokite!
Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.ltOrai, orų prognozė Kaune - Orai24.ltOrai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.ltOrai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.ltOrai, orų prognozė Panevėžyje - Orai24.lt

Naujausi NT skelbimai

NeoLife maisto papildai
(Sodai ir sodybos / Keičia)
2025-04-30
Butas arti jūros Torrevieja.Ispanija
(NT užsienyje / Parduoda)
2025-04-24
Butas Orihuela Costa.Ispanija
(NT užsienyje / Parduoda)
2025-04-16