Nekilnojamas turtas, būstas, butai, namai, kotedžai, sklypai, sodai ir sodybos, patalpos, garažai, patalpos, NT užsienyje. Visi NT skelbimai, kokybiška NT paieška.
Skelbimai | Mano duomenys | Mano skelbimai | Greita paieška Išplėstinė paieška
Kaina: 67000 EUR

Parduoda sklypą, Dovinės 18-oji gatvė Marijampolės r.

UPIŲ IR GAMTOS APSUPTYJE ĮSIKŪRUSI SODYBVIETĖ

nopic
Skylpo paskirtis: Gyv. namo statybai
Sklypo plotas: 330
Komentarai:
Upių ir gamtos apsuptyje įsikūrusi sodybvietė jau laukia naujų šeimininkų. Pasivaikščiojimai su šeima, nuosavas kiemas bei ramybės oazė gali būti jūsų jau dabar. Atokvėpis nuo miesto šurmulio ir gamtos malonumai, kelių žingsnių atstumu — Netičkampio tvenkinys, džiuginsiantis jus bei artimuosius saulės peizažu ir vasariškomis maudynėmis.

Įsigydami šią sodybviete Jūs gaunate:

Vietą su 3,3 ha žemės sklypu kuriame yra brandūs ir vertingi medžiai sukuriantys gaivia atmosfera - Ąžuolai, Uosiai ir Beržai. Beje, čia galite patekti net per 6 atskirus įvažiavimus, o aplink turėsite draugišką kaiminyste - sutvarkytais kiemais bei tvenkiniais.

Taip pat yra 173 kv m. gyvenamasis namas. Tiesa jis apleistas ir prastos būklės, tačiau yra puikūs laiko patikrinti pamatai bei dokumentai, kas Jums suteikia galimybę šį nama paversti Jūsų svajonių sodyba gamtos apsuptyje.

Tai dar nėra viskas, dar Jūs gaunate net 2 atskirus 51 kv m. ir 71 kv m. ūkinius pastatus. Taip, jie taip pat yra apleisti, tačiau yra dokumentai o tai leidžia juos paversti pirtimi apie kurią svajojate, pavesine ar net poilsio namais.

Elektra sodyboje anksčiau yra buvusi, kadangi dabar čia niekas negyvena sutartis su elektros tiekėjais nutraukta, todėl naujai užmaitinti elektra sunku nebus. Kieme dar yra ir šulinys su vandeniu, dokumentuose jis irgi pažymėtas.

Norintiems padidinti pinigus šios vietovės pagalba, esame paruošia bei sukurią projekto vizija, sukuriant nauja nuosavų namų gyvenviete su padalintais sklypais, keliais ir komunikacijomis.

Vizija galite pamatyti čia:
http://dovinesvingis.lt/


Beje, Jūsų patogumui atlikome geodezinius matavimus, sutvarkėme dokumentus ir paruošėme šią vietą įsigijimui.

P.S Esame sodybos savininkai ir parduodame be tarpininkų. Su rimtu pirkėju kaina derinsime. :)

Dėl daugiau informacijos kreipkitės telefonu:

+37069504000
Visi skelbimai nuo Žygimantas
Žygimantas
869504000
-
El. paštas

Atsitiktiniai nekilnojamojo turto skelbimai

Be nuotraukos
(Butai / Išsinuomotų)
2009-08-08
Skubiai prabangus 1kamb butas Fabbijoniskese
(Butai / Parduoda)
2011-02-01
Be nuotraukos
(NT užsienyje / Išsinuomotų)
2014-09-06
Be nuotraukos
(Sklypai / Parduoda)
2008-09-08
Pamiršote slaptažodį?    Užsiregistruokite!
Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.ltOrai, orų prognozė Kaune - Orai24.ltOrai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.ltOrai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.ltOrai, orų prognozė Panevėžyje - Orai24.lt

Naujausi NT skelbimai

Vila su vaizdu į jūrą Calpeje.Ispanija
(NT užsienyje / Parduoda)
2021-04-09
Naujas butas Los Montesinos,Ispanija
(NT užsienyje / Parduoda)
2021-04-09