Nekilnojamas turtas, būstas, butai, namai, kotedžai, sklypai, sodai ir sodybos, patalpos, garažai, patalpos, NT užsienyje. Visi NT skelbimai, kokybiška NT paieška.
Skelbimai | Mano duomenys | Mano skelbimai | Greita paieška Išplėstinė paieška
Kaina: 17000 EUR

Parduoda sodą / sodybą, Paežerių km. Anykščių r.

pardudama sodyba šalia Rubikių ežero

pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
pardudama sodyba šalia Rubikių ežero
Bendras plotas (m²): 250
Pastato aukštai: 2
Pastato statybos metai: 1995
Ypatumai:
- Signalizacija
- Šarvuotos durys
- Miesto transportas
- Kabelinė televizija
- Uždaras kiemas
- Yra palėpė
- Stovėjimo aikštelė
- Su rūsiu
- Nauja statyba
- Be tarpininkų
- Židinys
- Balkonas
Šildymas: Kieto kuro
Vanduo: Šulinys
Pastato tipas: Mūrinis
Pastato būklė: Naujas namas
Sklypo plotas: 1 ha
Kambarių skaičius: 8
Komentarai:
Parduodu 1 ha. namų valdos sklypą su mūriniu namu, 300 metrų nuo Rubikių ežero pakrantės. Per sklypą teka vingiuotas, vaizdingas upelis Lydė, apaugęs šimtamečiais medžiais. Vaizdinga, kalvota, miškinga vietovė, idealiai tinkanti kaimo turizmui, poilsiui ar pastoviam gyvenimui. Sklypas vienu kraštu ribojasi su ežero apvažiavimo žvyrkeliu, kurį rengiamasi asfaltuoti. Šis kelias yra kartu Anykščių regioninio parko ir Rubikių hidrografinio draustinio riba, bet sklypas randasi už šios ribos, todėl šių zonų įvairūs apribojimai negalioja. Per sklypą į upelį ateina kelios požeminio drenažo atšakos, todėl iškasus tvenkinį, vanduo jame būtu pratekantis. Be to, galima patvenkti upelį, kurio vanduo kaip ir šulinio yra labai švarus (tikrinta laboratorijoje). Namas šeši ant devynių metrų, dvejų aukštų su rūsiu po visu namu. Namas randasi po vienu stogu kartu su garažu (penki ant septynių metrų) ir priestatu (penki ant keturių). Pamatai betoniniai, fasadinėje pusėje iš natūralaus akmens. Rūsio ir pirmo aukšto perdanga iš gelžbetonio plokščių, o visi laiptai betoniniai, armuoti. Įvažiavimui į garažą ir kiemo aikštei sukelti ir išlyginti privežta daug žvyro. Pasodinti spygliuočiai, lapuočiai, dekoratyviniai augalai ir vaismedžiai per dešimt metų gerokai paaugę. Išgenėti, išpjauti nereikalingi krūmai ir medžiai, kaip parkas praretintas nedidelis, sklypui priklausantis miškelis. Požeminiu kabeliu atvesta 5 kW trifazė elektra.
Tūkstančio hektarų ploto, šešiolika salų, daugybę pusiasalių ir įtekančių upelių turintis Rubikių ežeras, kaip perlas inkrustuotas aukštais, kalvotais, miškingais krantais, apipintas padavimų ir legendų, įstorinių faktų apie laimėtą Saulės mūšį su kryžiuočiais šiaurinio kranto pelkėse ties Šiaulių kaimu. Tai vienas gražiausių ir didžiausių Lietuvos ežerų, kuris protakomis jungiasi su dar dviem mažesniais Dusyno ir Mušėjaus ežerais. Čia gausu nuostabių vandens turizmo trąsų, kasmet vyksta Joninių buriavimo regatos, žvejų varžybos, įvairūs renginiai Didžiojoje saloje ar Rubikių pliaže. Čia - Paežerių kaime, nuostabiai graži ir rami vieta ir poilsiui ir pastoviam gyvenimui ne tik vasarą, bet ir žiemą. Artimiausi du gyvenami vienkiemiai, tik už dviejų šimtų metrų. Už kilometro esanti asfaltuota Mačionių gyvenvietė su dviem parduotuvėm, kavinėm, autoservisu, vaikų darželiu, kultūros namais, pieno supirkimo punktu ir autobusų stotele, asfaltuotu plentu jungiasi su Anykščiais ir Utena, iki kurių tik po 20 kilometrų.
P. s. 2017 m. sausio mėnesį nuo trumpo elektros sujungimo sodyboje įvyko gaisras. Išdegė gyvenamosios dalies apdaila, grindys, langai, durys ir medinės stogo konstrukcijos. Reikalinga renovacija. Dabartinė kaina 17000 eurų
Aniūnų kaime, nuo Rubikių ežero 400m atstumu parduodamas 26 arų žemės ūkio paskirties žemės sklypas, kurio pietinis galas ribojasi su asfaltuotu keliu. Šalia elektros pastotė. Sklypas nedidelės kalvos pietiniame šlaite. Tinka poilsinei sodybai, sodui, saulės ir vėjo jėgainei ir pan. Kaina 2700 eurų.

Kontaktai:
Vardas: Alfredas

Tel. nr.: 867493300
Miestas: Anykščiai
Visi skelbimai nuo Alfredas
Alfredas
867493300
-
El. paštas

Atsitiktiniai nekilnojamojo turto skelbimai

Apartamentai Marsa Alam, Egipte
(NT užsienyje / Parduoda)
2010-08-11
Be nuotraukos
(Sklypai / Išsinuomotų)
2010-11-20
Komercinių patalpų nuoma
(Patalpos / Išnuomoja)
2012-08-01
iSNUOMUOJAMA PARDUOTUVE VILNIUS SENAMIESTIS
(Patalpos / Išnuomoja)
2012-02-06
Sklypas Akmeniškių k., Vilniaus raj
(Sklypai / Parduoda)
2015-11-04
Naujas butas pirmoje pliažo linijoje La Mango
(NT užsienyje / Parduoda)
2019-03-01
Be nuotraukos
(Butai / Parduoda)
2011-07-31
Butas Mil Palmeras,Ispanija
(NT užsienyje / Parduoda)
2019-06-28
Pamiršote slaptažodį?    Užsiregistruokite!
Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.ltOrai, orų prognozė Kaune - Orai24.ltOrai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.ltOrai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.ltOrai, orų prognozė Panevėžyje - Orai24.lt

Naujausi NT skelbimai